Партнерські зв'язки

Гімназія співпрацює з Гореницькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів
Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.

Гімназія співпрацює з університетом економіки і права «КРОК». Учні гімназії беруть участь у проектах, які проводяться на базі університету «КРОК». Зокрема, кілька років поспіль, учні гімназії є активними учасниками проекту «Діалог культур».

23 травня 2017 року в НВК «Оболонь» за підтримки Голови правління Федерації всесвітнього миру Ільіна М.В.відбулась зустріч з  Нобуко Оморі  сан, віце-президентом культурного центру «САН» в Японії за темою : «Система освіти Японії. Ціннісні орієнтації японської системи освіти».

У 2009 році була підписана угода про співпрацю гімназії зі спілкою ветеранів Великої Вітчизняної війни 10 мікрорайону. Учні гімназії вітають ветеранів зі святами, відвідують музей партизанської слави, готують концерти для ветеранів з нагоди Дня партизанської слави, Дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, Дня Перемоги. В гімназії проводяться уроки мужності за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни.

25 грудня 2012 р . була підписана угода про співпрацю гімназії з Міжнародною школою «Меридіан"