Коментарі (17):

1. Елена:
    19.04.2016

Добрый день. Где можно ознакомиться с условиями зачисления и размером оплаты за обучение в вашем заведении? Спасибо.

2. admin12:
    22.04.2016

Добрый день! С условиями зачисления и размером оплаты за обучение можно ознакомиться у директора по тел. 4111183

3. Коновалова Ольга:
    08.09.2016

Добрий день! Хочу поділитися враженнями першого тижня навчання мого сина, учня 3Б кл., Коновалова Іллі. Сина ми перевели у цьому році з іншої школи Оболоні. Приміщення гімназії досить охайне,діти виховані, за тиждень не помітила біганини коридорами, да і шуму на перервах немає. Чергові старшокласники та черговий вчитель ( в т.ч. директор) кожного ранку зустрічають учнів на вході, чого не було у нас в попередній школі. Крім того, при вході та виході дитина повинна провести карткою на терміналі і батьки повинні отримати смс про вхід та вихід дитини. Класний керівник у нас Мельниченко Руслана Андріївна. З першої хвилини знайомства з нею я зрозуміла, що нам дууууже пощастило з вчителем! Руслана Андріївна справжній Вчитель!!! і дуже гарна людина! А моє перше враження закріпив та підтвердив син, який нещодавно сказав мені: "мама, мені тааак подобається тут!!!! а чому ми раніше не перевелися до гімназії?". І це головне і найважливіше, коли дитина має велике бажання та інтерес ходити до школи! Я вже спокійна за дитину і бачу, що при бажанні мій син отримає в гімназії необхідні знання для подальшого його розвитку.

4. Маріанна Макада:
    11.09.2016

Вітаю учасників форуму з початком нового навчального року! Моя донька Влада перейшла до третього класу і вже третій рік поспіль наші сімейні ранки наповнені позитивом ! Дитині подобається «Оболонь». Вважаю це заслугою талановитих педагогів, яких майстерно залучила до роботи керівник НВК Тетяна Миколаївна. Окрім хороших знань – дітей постійно залучають до активної позакласної роботи. Наставники на особистому прикладі навчають вихованців бути небайдужими. Молодші школярі постійно готують малюнки на підтримку учасників АТО. Минулоріч ми з дочкою скрізь вишукували пластикові кришечки аби наш клас став переможцем. Батьків постійно запрошують до участі у спортивних естафетах. Наш класний керівник Руслана Андріївна завжди старанно готує дітей до загальношкільних свят і класних заходів. Дуже приємно вразила новина про те, що з цього року школярі зможуть безоплатно відвідувати гуртки за інтересами: хімічний, хореографічний, вокальний та гурток комп’ютерної графіки. Як на мене, цим може похизуватися далеко не кожна школа. До речі, маю інформацію про те, що наша «Оболонь» лідирує серед інших шкіл району за успіхами у навчанні. Можливо, по закінченню гімназії, наші діти забудуть деякі теореми і правила орфографії, утім, завжди пам ятатимуть як вони дружили, виступали разом на сцені, перемагали в олімпіадах, отримували нагороди…За ці «емоції крізь час» ми-батьки дуже вдячні усім, хто зараз приділяє увагу нашим розумникам!!!

5. Ольга:
    27.01.2017

Добрый день! Интересует начальная школа в гимназии - 1-4 классы. Сколько классов в этом году набирают (сколько учителей) и где именно находится начальная школа. Это другое крыло или просто отдельные этажи? Спасибо за ответ!

6. admin:
    06.02.2017

Добрый день! Планируем набрать 2 класса.Начальная школа находится на 1-ом и 2-ом этажах в отдельном крыле. Кроме учителей начальной школы,такие предметы, как английский язык, информатику, хореографию будут преподавать учителя по предметам.

7. Олександр:
    15.02.2017

Підкажіть, які в школі є гуртки для дівчач. Дякую!

8. Алла:
    16.02.2017

Добрый день! Интересует поступление в 10 класс. Какие экзамены необходимо сдать? Есть ли профильное обучение в 10-11 классах, если есть, то какое?
    Заранее благодарна за ответ.

9. admin:
    16.02.2017

Гуртки:вокальний , хореографічний, драматичний , екологічний , гурток загальної фізичної підготовки, гурток «Юний хімік», гурток «Основи комп’ютерної графіки», гурток «Психологія спілкування».

10. admin:
    16.02.2017

Добрый день! При поступлении в 10-й класс сдать тесты: українська мова (диктант), англійська мова (тести+усна тема), математика (тести). Профильное обучение в 10-11 классах есть. В этом году-математический. Какой будет профиль в следующем учебном году, пока вопрос не решен.

11. Олександр:
    22.02.2017

Вас вітає Компанія "Освіта Фреш 360", ми впроваджуємо сучасні програми позашкільної STEM-освіти. Звяжіться з нами для додаткової інформації або відішліть контактні дані нам на електронну скриньку: osvitafresh360@gmail.com

12. Елена:
    12.03.2017

Доброго дня!

Хочу познайомити Вас з посібником для розвитку інтелекту дітей від 7 років "Гімнастика для мозку"
    Блокнот-тренажер отримав багато схвальних відгуків від учителів шкіл міста Києва. Зокрема його використовують у гімназії 318 та ще багатьох навчальних закладах.

Детальніше на сайті http://note.marlet.com.ua/

Дуже буду вдячна за поширення інформації серед батьків та колег.
    При замовленні 5 шт можлива знижка 10%

13. Янина:
    29.04.2017

Добрый день, подскажите, пожалуйста, какие экзамены необходимо сдать для поступления в 8-у клас . Выбираем новую школу всвязи с переездом. Заранее спасибо.

14. admin12:
    04.05.2017

Добрый день!Для поступления в 8-й клас необходимо сдать следующие экзамены:украинский язык,математика, английский язык, собеседование у психолога.

15. Наталія:
    14.06.2017

Добрий день!
    Пропоную ознакомиться с 3d книгою уроків вчителів НВК Оболонь за ссилкою:

Пропоную ознайомитися з найкращими уроками вчителів НВК Оболонь за ссилкою:

Пропоную ознайомитися з тезами конкурсу-захисту МАН учнів НВК Оболонь:

16. Альона:
    05.09.2017

Доброго вечора, підкажіть будь ласка по якій системі навчаються початкові класи. Дякую

17. admin:
    11.09.2017

Перший клас навчається за проектом "На крилах успіху". 2-4 -і класи - за проектом "Росток"