Коментарі (6):

1. Коновалова Ольга:
    08.09.2016

Добрий день! Хочу поділитися враженнями першого тижня навчання мого сина, учня 3Б кл., Коновалова Іллі. Сина ми перевели у цьому році з іншої школи Оболоні. Приміщення гімназії досить охайне,діти виховані, за тиждень не помітила біганини коридорами, да і шуму на перервах немає. Чергові старшокласники та черговий вчитель ( в т.ч. директор) кожного ранку зустрічають учнів на вході, чого не було у нас в попередній школі. Крім того, при вході та виході дитина повинна провести карткою на терміналі і батьки повинні отримати смс про вхід та вихід дитини. Класний керівник у нас Мельниченко Руслана Андріївна. З першої хвилини знайомства з нею я зрозуміла, що нам дууууже пощастило з вчителем! Руслана Андріївна справжній Вчитель!!! і дуже гарна людина! А моє перше враження закріпив та підтвердив син, який нещодавно сказав мені: "мама, мені тааак подобається тут!!!! а чому ми раніше не перевелися до гімназії?". І це головне і найважливіше, коли дитина має велике бажання та інтерес ходити до школи! Я вже спокійна за дитину і бачу, що при бажанні мій син отримає в гімназії необхідні знання для подальшого його розвитку.

2. Маріанна Макада:
    11.09.2016

Вітаю учасників форуму з початком нового навчального року! Моя донька Влада перейшла до третього класу і вже третій рік поспіль наші сімейні ранки наповнені позитивом ! Дитині подобається «Оболонь». Вважаю це заслугою талановитих педагогів, яких майстерно залучила до роботи керівник НВК Тетяна Миколаївна. Окрім хороших знань – дітей постійно залучають до активної позакласної роботи. Наставники на особистому прикладі навчають вихованців бути небайдужими. Молодші школярі постійно готують малюнки на підтримку учасників АТО. Минулоріч ми з дочкою скрізь вишукували пластикові кришечки аби наш клас став переможцем. Батьків постійно запрошують до участі у спортивних естафетах. Наш класний керівник Руслана Андріївна завжди старанно готує дітей до загальношкільних свят і класних заходів. Дуже приємно вразила новина про те, що з цього року школярі зможуть безоплатно відвідувати гуртки за інтересами: хімічний, хореографічний, вокальний та гурток комп’ютерної графіки. Як на мене, цим може похизуватися далеко не кожна школа. До речі, маю інформацію про те, що наша «Оболонь» лідирує серед інших шкіл району за успіхами у навчанні. Можливо, по закінченню гімназії, наші діти забудуть деякі теореми і правила орфографії, утім, завжди пам ятатимуть як вони дружили, виступали разом на сцені, перемагали в олімпіадах, отримували нагороди…За ці «емоції крізь час» ми-батьки дуже вдячні усім, хто зараз приділяє увагу нашим розумникам!!!

3. Наталія:
    14.06.2017

Добрий день!
    Пропоную ознакомиться с 3d книгою уроків вчителів НВК Оболонь за ссилкою:

Пропоную ознайомитися з найкращими уроками вчителів НВК Оболонь за ссилкою:

Пропоную ознайомитися з тезами конкурсу-захисту МАН учнів НВК Оболонь:

4. Михаил:
    17.07.2018

Добрый день.

Вы ранее писали про то что будут еще дни открытых дверей. Есть понимание когда будет следующий в этом году?

Заранее благодарю.

5. admin12:
    03.08.2018

Добрый день Михаил!
    Дни открытых дверей будут проведены во ІІ семестре 2018-2019 учебного года.

6. туристична компанія "АЯЯЙ":

Шановні партнери!

Від щирого серця вітаємо Вас з початком навчального року!

Бажаємо Вашому педагогічному колективу натхнення, ентузіазму, великих досягнень, невичерпної енергії , злагоди і миру!

Початок осені – це не лише початок шляху до знань, але й початок нових відкриттів, подорожей, нового розуміння й бачення навколишнього світу.

Висловлюємо надію, що у новому навчальному році наша співпраця продовжиться і ми разом братимемо участь в розвивальних, пізнавально-дослідницьких заходах для школярів. Будемо раді допомогти Вам в організації екскурсій, майстер-класів і турів вихідного дня на будь який смак.

З повагою, туристична компанія «Аяяй Тур»

Добавити коментар: