Додати коментар:

Коментарі (18):

1. admin:
    12.05.2021

Добрый день, Марина! В электронном вигляді документы подавати не можна .

2. Марина:
    06.05.2021

Добрый день. А в электронном виде документы нельзя подавать?? Везде давно принимают в электронном виде (т.к. рабочее время, карантин и т д )

3. Соловйова Виктория:
    24.03.2021

Доброго дня. Хочемо записати нашу дочку 2014 р.н. в вашу школу в перший клас. Які вчителі будуть робити набір і чи буде день відкритих дверей. Прописка просп. Героъв Сталынграда 47 а, які шанси бути зарахованими до вас на навчання. Яка програма у молодшій школі.

4. admin:
    13.03.2021

Доброго дня всім! Нажаль, поки ми не можемо відповісти на всі ваши запитання. Як тільки з'явиться інформація, вона буде розміщена на сайті НВК і фейсбуці. Слідкуйте за інформацією!

5. Марина:
    12.03.2021

Добрый день. Хочу ребенка перевести в 3-й класс к Вам с нового учебного года. Когда нужно подавать заявление, документы??

6. Irina:
    17.02.2021

Здравствуйте. Какие учителя набирают детей в 1 класс?

7. admin:
    19.10.2020

Добрый день, Марина! Этот вопрос решается с директором, Татьяной Николаевной.

8. Марина:

Скажите, пожалуйста, есть ли места в 5 классе?

9. admin:
    13.10.2020

Добрый день, Юлия! 1-е классы учатся по программе НУШ. Программ Росток и Интеллект у нас нет.

10. Юля:
    12.10.2020

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, по каким программам обучаются первоклашки? Есть ли программа Росток и Интеллект?

11. admin:
    09.10.2020

Добрый день, Мария! 5 класс по математике идет по государственной программе. Математических классов у нас нет.

12. admin:
    09.10.2020

Добрый день, Марина!2-ые классы у нас переполнены.

13. Мария:
    07.10.2020

По какой программе идёт 5 класс по математике? Есть ли математические классы?

14. Марина:
    01.10.2020

Добрый день
    Можно ли перевести ребенка к Вам во 2-й класс сейчас?? Какие у Вас есть классы и какие документы необходимы??

15. admin:
    26.08.2020

Добрый день, Юлия !У нас два третьих класса: 3А идет по программе "НУШ", в классе 29 учеников. 3Б-по программе "На крилах успіху", в классе-28 учеников.

16. Юлия:
    21.08.2020

Добрый день, скажите пожалуйста можно ли перевести ребенка в Вашу гимназию в 3й класс, есть ли свободное место.?

17. Маріанна Макада:
    11.09.2016

Вітаю учасників форуму з початком нового навчального року! Моя донька Влада перейшла до третього класу і вже третій рік поспіль наші сімейні ранки наповнені позитивом ! Дитині подобається «Оболонь». Вважаю це заслугою талановитих педагогів, яких майстерно залучила до роботи керівник НВК Тетяна Миколаївна. Окрім хороших знань – дітей постійно залучають до активної позакласної роботи. Наставники на особистому прикладі навчають вихованців бути небайдужими. Молодші школярі постійно готують малюнки на підтримку учасників АТО. Минулоріч ми з дочкою скрізь вишукували пластикові кришечки аби наш клас став переможцем. Батьків постійно запрошують до участі у спортивних естафетах. Наш класний керівник Руслана Андріївна завжди старанно готує дітей до загальношкільних свят і класних заходів. Дуже приємно вразила новина про те, що з цього року школярі зможуть безоплатно відвідувати гуртки за інтересами: хімічний, хореографічний, вокальний та гурток комп’ютерної графіки. Як на мене, цим може похизуватися далеко не кожна школа. До речі, маю інформацію про те, що наша «Оболонь» лідирує серед інших шкіл району за успіхами у навчанні. Можливо, по закінченню гімназії, наші діти забудуть деякі теореми і правила орфографії, утім, завжди пам ятатимуть як вони дружили, виступали разом на сцені, перемагали в олімпіадах, отримували нагороди…За ці «емоції крізь час» ми-батьки дуже вдячні усім, хто зараз приділяє увагу нашим розумникам!!!

18. Коновалова Ольга:
    08.09.2016

Добрий день! Хочу поділитися враженнями першого тижня навчання мого сина, учня 3Б кл., Коновалова Іллі. Сина ми перевели у цьому році з іншої школи Оболоні. Приміщення гімназії досить охайне,діти виховані, за тиждень не помітила біганини коридорами, да і шуму на перервах немає. Чергові старшокласники та черговий вчитель ( в т.ч. директор) кожного ранку зустрічають учнів на вході, чого не було у нас в попередній школі. Крім того, при вході та виході дитина повинна провести карткою на терміналі і батьки повинні отримати смс про вхід та вихід дитини. Класний керівник у нас Мельниченко Руслана Андріївна. З першої хвилини знайомства з нею я зрозуміла, що нам дууууже пощастило з вчителем! Руслана Андріївна справжній Вчитель!!! і дуже гарна людина! А моє перше враження закріпив та підтвердив син, який нещодавно сказав мені: "мама, мені тааак подобається тут!!!! а чому ми раніше не перевелися до гімназії?". І це головне і найважливіше, коли дитина має велике бажання та інтерес ходити до школи! Я вже спокійна за дитину і бачу, що при бажанні мій син отримає в гімназії необхідні знання для подальшого його розвитку.