Додати коментар:


Коментарі (13):

 1. admin12:
  15.04.2019

  Доброго дня, Ірино! У 1-му діти будуть вчитися за програмою НУШ (Нова українська школа)

 2. admin12:
  15.04.2019

  Добрый день, Кристина! Спасибо за обращение. Подготовительных курсов для вступление в 1 -й класс нет

 3. Кристина:
  12.04.2019

  Добрый день!
  есть подготовительные курсы для вступление в 1 -й класс?

 4. Ірина:
  05.04.2019

  За якою програмою будуть вчитися діти в 1му класі?

 5. Олег:
  20.12.2018

  20.12.2018 на Оболонской набережной найден ученический билет № 111 Безпрозванных Роман Олегович. тел. 0955010020 Олег

 6. admin12:
  26.11.2018

  Мазниченко Виктория Васильевна ведет информатику и немецкий язык, т.к. имеет два соответствующих высших образования.

 7. Петропалич:
  23.11.2018

  Почему в школе учитель информатики Мазниченко Виктория Василиивна ведет нимецкий язик.

 8. Александр Митрофанов:
  12.10.2018

  Добрый вечер. Меня зовут Александр Митрофанов, я тренер-преподаватель детской спортивной школы на базе яхт-клуба" Оболонь", провожу набор себе в группу девочек и мальчиков возрастом 7-9(-11) лет. Мой тренерский стаж с 2008 года.
  С парусным спортом Вы сможете как оздоровиться , так и приобрести много новых друзей. И все это с прекрасными эмоциями.

 9. Александр Митрофанов:
  12.10.2018

  Добрый вечер. Меня зовут Александр Митрофанов, я тренер-преподаватель детской спортивной школы на базе яхт-клуба" Оболонь", провожу набор себе в группу девочек и мальчиков возрастом 7-9(-11) лет. Мой тренерский стаж с 2008 года.
  С парусным спортом Вы сможете как оздоровиться , так и приобрести много новых друзей. И все это с прекрасными эмоциями.

 10. Музей української діаспори:
  03.10.2018

  Шановний педагогічний колектив!

  Ми, працівники Музею української діаспори, запрошуємо Ваших учнів та вихованців на екскурсію нашою постійною експозицією та відвідини наших виставкових проектів.

  Музей української діаспори розповідає про еміграцію українців протягом кінця ХІХ – ХХ століть, її причини, хвилі й наслідки, про українські громадські, мистецькі та інші об’єднання за кордоном, про окремих видатних діячів української культури та науки, які прославилися за кордоном. У його експозиції представлені унікальні експонати (матеріальні речі, фотографії, документи, книги), які стосуються як пересічних українців-емігрантів, так і наших видатних співвітчизників. Серед іншого, представлені також мистецькі роботи таких видатних художників та скульпторів як М. Кричевський, К. Кричевська-Росандіч, О. Булавицький, Л. Морозова, П. Капшученко, а також окремий меморіальний зал присвячено хореографу зі світовим ім’ям, Сержу Лифарю.

  Також у нас діє постійний виставковий проект «Наш Сікорський», присвячений життєвому та творчому шляху видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського. Особливу увагу присвячено київському періоду його життя та діяльності, оскільки Київ був малою батьківщиною Ігоря та містом його перших наукових проектів і тріумфів. На виставці продемонстровано унікальні експонати, в т.ч. точні копії перших розробок Ігоря Сікорського – вертольота Н-2 та літака БіС-2, створених ним у Києві в 1910 році. На цей проект можна замовити окрему екскурсію, яка завершується захоплюючим квестом – діти намагатимуться вирішити завдання, грунтуючись на знаннях, отриманих під час екскурсії.

  Наш музей також часто проводить різноманітні тематичні заходи для дітей: екскурсії у поєднанні з майстер-класами (молодший та середній шкільний вік), розмальовками (молодший шкільний вік), або окремі майстер-класи та зустрічі для дітей різного віку. Детальніше про кожен такий захід можна дізнаватися на сторінці Музею української діаспори у Фейсбуці (розділ «Події»): https://www.facebook.com/MuseumUkrainianDiaspora/

  Ми знаходимося: м. Київ, вул. Московська, 40Б (десять хвилин пішого ходу від ст. м. «Арсенальна» або «Печерська»).
  Для детальнішої інформації та замовлення екскурсій:
  Тел.: (044) 280 64 18
  Е-мейл: museum.diaspora@gmail.com
  ФБ: https://www.facebook.com/MuseumUkrainianDiaspora/

  З повагою,
  директор Музею української діаспори
  Оксана Підсуха

 11. Наталія:
  14.06.2017

  Добрий день!
  Пропоную ознакомиться с 3d книгою уроків вчителів НВК Оболонь за ссилкою:
  https://drive.google.com/open?id=0Bzk8MKCCxPhRbzBsMjJYQzIzTnM

  Пропоную ознайомитися з найкращими уроками вчителів НВК Оболонь за ссилкою:
  https://drive.google.com/open?id=0Bzk8MKCCxPhRbXVPVEFsZVg5bkE

  Пропоную ознайомитися з тезами конкурсу-захисту МАН учнів НВК Оболонь:
  https://drive.google.com/open?id=0Bzk8MKCCxPhRTm11NmtHaUVCREE

 12. Маріанна Макада:
  11.09.2016

  Вітаю учасників форуму з початком нового навчального року! Моя донька Влада перейшла до третього класу і вже третій рік поспіль наші сімейні ранки наповнені позитивом ! Дитині подобається «Оболонь». Вважаю це заслугою талановитих педагогів, яких майстерно залучила до роботи керівник НВК Тетяна Миколаївна. Окрім хороших знань – дітей постійно залучають до активної позакласної роботи. Наставники на особистому прикладі навчають вихованців бути небайдужими. Молодші школярі постійно готують малюнки на підтримку учасників АТО. Минулоріч ми з дочкою скрізь вишукували пластикові кришечки аби наш клас став переможцем. Батьків постійно запрошують до участі у спортивних естафетах. Наш класний керівник Руслана Андріївна завжди старанно готує дітей до загальношкільних свят і класних заходів. Дуже приємно вразила новина про те, що з цього року школярі зможуть безоплатно відвідувати гуртки за інтересами: хімічний, хореографічний, вокальний та гурток комп’ютерної графіки. Як на мене, цим може похизуватися далеко не кожна школа. До речі, маю інформацію про те, що наша «Оболонь» лідирує серед інших шкіл району за успіхами у навчанні. Можливо, по закінченню гімназії, наші діти забудуть деякі теореми і правила орфографії, утім, завжди пам ятатимуть як вони дружили, виступали разом на сцені, перемагали в олімпіадах, отримували нагороди…За ці «емоції крізь час» ми-батьки дуже вдячні усім, хто зараз приділяє увагу нашим розумникам!!!

 13. Коновалова Ольга:
  08.09.2016

  Добрий день! Хочу поділитися враженнями першого тижня навчання мого сина, учня 3Б кл., Коновалова Іллі. Сина ми перевели у цьому році з іншої школи Оболоні. Приміщення гімназії досить охайне,діти виховані, за тиждень не помітила біганини коридорами, да і шуму на перервах немає. Чергові старшокласники та черговий вчитель ( в т.ч. директор) кожного ранку зустрічають учнів на вході, чого не було у нас в попередній школі. Крім того, при вході та виході дитина повинна провести карткою на терміналі і батьки повинні отримати смс про вхід та вихід дитини. Класний керівник у нас Мельниченко Руслана Андріївна. З першої хвилини знайомства з нею я зрозуміла, що нам дууууже пощастило з вчителем! Руслана Андріївна справжній Вчитель!!! і дуже гарна людина! А моє перше враження закріпив та підтвердив син, який нещодавно сказав мені: "мама, мені тааак подобається тут!!!! а чому ми раніше не перевелися до гімназії?". І це головне і найважливіше, коли дитина має велике бажання та інтерес ходити до школи! Я вже спокійна за дитину і бачу, що при бажанні мій син отримає в гімназії необхідні знання для подальшого його розвитку.