МАН, олімпіади, конкурси

 






Вітаємо !

Переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2018- 2019 навчальному році

 


за/п
Прізвище,
ім'я, по батькові учня
Клас Предмет Місце Прізвище, ім'я,
по батькові вчителя
1 Бойчук Оксана Юріївна 10 англійська мова ІІІ Кожевнікова Н.В.
2 Дворнік Єгор Олегович 6 математика І Іванова Д.В.
3 Калиновський Костянтин Олегович 11 географія ІІ Давиденко Л.М.
4 Калиновський Костянтин Олегович 11 історія ІІ Зубченко Т.М.
5 Калиновський Костянтин Олегович 11 офісні технології І Іванова Д.В.
6 Калінчук Таміла Валеріївна 9 зарубіжна література ІІІ Линник О.Й.
7 Караульний Владислав Іванович 8 трудове навчання  ІІ Усіченко В.Г.
8 Корсун Дар’я Ігорівна 7 комп'ютерна графіка ІІІ Іванова Д.В.
9 Корсун Дар’я Ігорівна   8 офісні технології ІІ Іванова Д.В.
10 Корсун Дар’я Ігорівна   7 математика ІІ Іванова Д.В.
11 Краснослободцева Анна Сергіївна 9 математика ІІ Іванова Д.В.
12 Максимова Аліса Олександрівна 8 трудове навчання  ІІ Михайлова О.О.
13 Мальчевський Данило Микитович 9 англійська мова ІІІ Малишева О.О.
14 Михайлик Ольга Сергіївнра 6 комп'ютерна графіка ІІ Іванова Д.В.
15 Недашківський Даніїл Володимирович 8 трудове навчання  ІІІ Усіченко В.Г.
16 Подважук Дарина Іванівна 8 географія І Давиденко Л.М.
17 Подважук Дарина Іванівна 8 трудове навчання  ІІ Михайлова О.О.
18 Рубан Денис Олександрович 11 географія ІІІ Давиденко Л.М.
19 Рубан Денис Олександрович 11 економіка ІІ Давиденко Л.М.
20 Рубан Денис Олександрович 11 історія ІІ Зубченко Т.М.
21 Рубан Денис Олександрович 11 математика ІІІ Іванова Д.В.
22 Рубан Денис Олександрович 11 фізика ІІ Іванченко Л.Ю.
23 Свістунов Андрій Олексійович 11 англійська мова ІІІ Кожевнікова Н.В.
24 Свістунов Андрій Олексійович 11 економіка ІІІ Давиденко Л.М.
25 Соколова Марія Юріївна 8 математика ІІІ Іванова Д.В.
26 Черезова Діана Ігорівна 7 комп'ютерна графіка ІІ Іванова Д.В.
27 Черезова Діана Ігорівна 7 образотворче мистецтво ІІ Михайлова О.О.
28 Яценко Аліса Олександрівна 8 офісні технології ІІІ Іванова Д.В.

 


11-13  грудня 2018 року Проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.