МАН, олімпіади, конкурси

 


Список учнів, які були учасниками конкурсу «Юніор-дослідник»,стали переможцями IІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін, І та ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів і членів МАН у 2018-2019 навчальному році

 

№ з/п

ПІБ учня

Клас

Предмет

Олімп./МАН

Місце

Місто

ПІБ вчителя

  1.  

Рубан Денис Олександрович

11-А

Географія

Олімпіада

ІІІ

ІІІ

Давиденко Л.М.

Економіка

Олімпіада

ІІ

 

Давиденко Л.М.

Історія

Олімпіада

ІІ

ІІІ

Зубченко Т.М.

Математика

Олімпіада

ІІІ

 

Чубенко Т.П.

Фізика

Олімпіада

ІІ

І

Іванченко Л.Ю.

  1.  

Подважук Дарина Іванівна

8-А

Географія

Олімпіада

І

 

Давиденко Л.М.

Трудове навчання

Олімпіада

ІІ

 

Михайлова О.О.

Всесвітня історія

МАН

ІІ

 

-

Географія та ланд-то

МАН

І

 

Давиденко Л.М

  1.  

Соколова Марія Юріївна

8-А

Математика

Олімпіада

ІІІ

 

Чубенко Т.П.

Зарубіжна література

МАН

ІІ

 

Линник О.Й.

Математика

МАН

І

 

Чубенко Т.П.

Теор.фізика та біофізика

МАН

ІІ

ІІІ

Іванченко Л.Ю.

  1.  

Калиновський Костянтин Олегович

11-А

Географія

Олімпіада

ІІ

ІІІ

Давиденко Л.М.

Історія

Олімпіада

ІІ

 

Зубченко Т.М.

Офісні технології

Олімпіада

І

 

Іванова Д.В.

  1.  

Корсун Дарія Ігорівна

7-А

Комп'ютерна графіка

Олімпіада

ІІІ

ІІІ

Іванова Д.В.

Офісні технології

Олімпіада

ІІ

 

Іванова Д.В.

Математика

Олімпіада

ІІ

 

Іванова Д.В.

Зарубіжна література

Олімпіада

І

 

Линник О.Й.

  1.  

Бабенко Богдан Анатолійович

10-А

Українська література

МАН

ІІІ

 

Науменко Ю.А.

Хімія

МАН

І

 

Казімко О.С.

  1.  

Богуш Світлана Анатоліївна

10-А

Англійська мова

МАН

І

 

Кожевнікова Н.В.

Українська література

МАН

ІІ

 

Науменко Ю.А.

  1.  

Науменко Ростислав Вікторович

 

8-А

Геологія, геохімія та мінер.

МАН

І

 

Давиденко Л.М

Астрономія та астрофізика

МАН

І

 

Іванченко Л.Ю.

  1.  

Сахно Анастасія Валеріївна

9-А

Українська мова

МАН

ІІІ

 

Гордієнко Г.Ю.

Експериментальна фізика

МАН

ІІ

 

Іванченко Л.Ю.

  1.  

Свістунов Андрій Олексійович

 

11-А

Англійська мова

Олімпіада

ІІІ

ІІІ

Кожевнікова Н.В.

Економіка

Олімпіада

ІІІ

 

Давиденко Л.М.

  1.  

Сич Анастасія Олександрівна

 

9-А

Екологія

МАН

І

 

Рязанцева О.Ф

Експериментальна фізика

МАН

І

 

Іванченко Л.Ю.

  1.  

Халупко Марта Володимирівна

10-А

Англійська мова

МАН

ІІІ

 

Кожевнікова Н.В.

Етнологія

МАН

І

 

Зубченко Т.М.

  1.  

Черезова Діана Ігорівна

7-А

Комп'ютерна графіка

Олімпіада

ІІ

 

Іванова Д.В.

Математика

Юніор

 

 

Іванова Д.В.

Образотворче мистецтво

Олімпіада

ІІ

 

Михайлова О.О.

  1.  

Шалівська Вікторія Олександрівна

 

9-А

Етнологія

МАН

ІІІ

 

Зубченко Т.М.

Українська література

МАН

ІІІ

 

Гордієнко Г.Ю.

  1.  

Абдулагаєва Аміна Емірівна

10-А

Прикладна математика

МАН

ІІІ

 

Чубенко Т.П.

  1.  

Бойчук

10-А

Англійська мова

Олімпіада

ІІІ

ІІІ

Кожевнікова Н.В.

  1.  

Войнов Владислав Вадимович

8-А

Всесвітня історія

МАН

І

 

Осипчук Ю.М.

  1.  

Голобин Софія Михайлівна

8-А

Астрономія та астрофізика

МАН

ІІ

 

Іванченко Л.Ю.

  1.  

Горюшко Надія Вадимівна

8-А

Теор.фізика та біофізика

МАН

ІІІ

 

Іванченко Л.Ю.

  1.  

Дворник Єгор Олегович

6-А

Математика

Олімпіада

І

 

Іванова Д.В.

Німецька мова

Юніор

 

 

Мазніченко В.В.

  1.  

Дивак Вікторія Віталіївна

8-А

Українська література

МАН

І

 

Грушко С.П.

  1.  

Кабанова Руслана Сергіївна

9-А

Екологія тваринного світу

МАН

ІІІ

 

Рязанцева О.Ф

  1.  

Калінчук Таміла Валеріївна

9-А

Зарубіжна література

Олімпіада

ІІІ

 

Линник О.Й.

  1.  

Караульний Владислав Владиславович

8-А

Експериментальна фізика

МАН

І

ІІІ

Іванченко Л.Ю.

Трудове навчання

Олімпіада

ІІ

 

Усіченко В.Г.

  1.  

Косян Софія Сергіївна

8-А

Зарубіжна література

МАН

І

 

Линник О.Й.

  1.  

Краснослободцева Анна Сергіївна

9-А

Математика

Олімпіада

ІІ

 

Чубенко Т.П.

  1.  

Кузьміна Власта Вадимівна

9-А

Етнологія

МАН

І

 

Зубченко Т.М.

  1.  

Лазирко Анна Богданівна

10-А

Мікро- та макроекономіка

МАН

І

 

Давиденко Л.М

  1.  

Мавріна Маргаріта Олександрівна

10-А

Українська література

МАН

І

ІІІ

Науменко Ю.А.

  1.  

Максимова Аліса Олексіївна

8-А

Трудове навчання

Олімпіада

ІІ

 

Михайлова О.О.

  1.  

Маленко Яна Петрівна

11-А

Інтернет-техн. та муль системи

МАН

І

 

Іванова Д.В.

  1.  

Мальчевський Денис Микитович

9-А

Англійська мова

Олімпіада

ІІІ

ІІІ

Кожевнікова Н.В.

  1.  

Михайлик Ольга Сергіївна

6-А

Комп'ютерна графіка

Олімпіада

ІІ

 

Іванова Д.В.

Біологія

Юніор

 

 

Рязанцева О.Ф

Музичне мистецтво

Юніор

 

 

Туржанська Н.Г.

  1.  

Недашківський Данило Сергійович

8-А

Трудове навчання

Олімпіада

ІІІ

 

Усіченко В.Г.

  1.  

Павленко Ярослав Олексійович

8-А

Експериментальна фізика

МАН

ІІІ

 

Іванченко Л.Ю.

  1.  

Паливода Назар Вікторович

9-А

Географія та ланд-то

МАН

І

ІІІ

Давиденко Л.М

  1.  

Пацеля Олександра Ярославівна

9-А

Екологія тваринного світу

МАН

І

 

Рязанцева О.Ф

  1.  

Приходько Богдана Дмитрівна

10-А

Мікро- та макроекономіка

МАН

ІІ

 

Давиденко Л.М

  1.  

Сморжевський Арсеній Геннадійович

8-А

Експериментальна фізика

МАН

ІІІ

 

Іванченко Л.Ю.

  1.  

Товстенко Богдан Костянтинович

8-А

Географія та ланд-то

МАН

ІІ

 

Давиденко Л.М

  1.  

Трубецька Єлизавета Микитівна

9-А

Валеологія

МАН

І

 

Рязанцева О.Ф

  1.  

Чернобай Сергій Сергійович

8-А

Математика

МАН

ІІ

 

Чубенко Т.П.

  1.  

Шаманська Анна Андріївна

9-А

Етнологія

МАН

ІІ

 

Зубченко Т.М.

  1.  

Ярова Олександра Русланівна

9-А

Експериментальна фізика

МАН

ІІІ

 

Іванченко Л.Ю.

  1.  

Яценко Аліса Олександрівна

8-А

Офісні технології

Олімпіада

ІІІ

 

Іванова Д.В.

  1.  

Жукова Анастасія Юріївна

7-А

Хімія

Юніор

 

 

Казімко О.С.

Німецька мова

Юніор

 

 

Мазніченко В.В.

  1.  

Філон Дар’я Вадимівна

5-Б

Музичне мистецтво

Юніор

 

 

Туржанська Н.Г.

  1.  

Сікачова Марія Борисівна

6-А

Географія

Юніор

 

 

Давиденко Л.М

Біологія

Юніор

 

 

Рязанцева О.Ф

  1.  

Русакова Владислава Олексіївна

7-А

Географія

Юніор

 

 

Давиденко Л.М

Німецька мова

Юніор

 

 

Мазніченко В.В.

  1.  

Ситник Семен Тарасович

7-А

Українська літ-ра

Юніор

 

 

Гордієнко Г.Ю.

Біологія

Юніор

 

 

Рязанцева О.Ф

  1.  

Гончаренко Марія Олегівна

5-А

Українська літ-ра

Юніор

 

 

Грушко С.П.

  1.  

Северина Поліна Денисівна

7-А

Математика

Юніор

 

 

Іванова Д.В.

  1.  

Авраменко Євгенія Олегівна

6-А

Математика

Юніор

 

 

Іванова Д.В.

  1.  

Ткачук Софія Романівна

6-А

Математика

Юніор

 

 

Іванова Д.В.

  1.  

Парамзіна Анастасія Павлівна

6-А

Інформатика

Юніор

 

 

Іванова Д.В.

  1.  

Коверникова Валентина Павлівна

6-А

Інформатика

Юніор

 

 

Іванова Д.В.

  1.  

Вихристюк Олександр Сергійович

5-А

Біологія

Юніор

 

 

Рязанцева О.Ф








Вітаємо !

Переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2018- 2019 навчальному році

 


за/п
Прізвище,
ім'я, по батькові учня
Клас Предмет Місце Прізвище, ім'я,
по батькові вчителя
1 Бойчук Оксана Юріївна 10 англійська мова ІІІ Кожевнікова Н.В.
2 Дворнік Єгор Олегович 6 математика І Іванова Д.В.
3 Калиновський Костянтин Олегович 11 географія ІІ Давиденко Л.М.
4 Калиновський Костянтин Олегович 11 історія ІІ Зубченко Т.М.
5 Калиновський Костянтин Олегович 11 офісні технології І Іванова Д.В.
6 Калінчук Таміла Валеріївна 9 зарубіжна література ІІІ Линник О.Й.
7 Караульний Владислав Іванович 8 трудове навчання  ІІ Усіченко В.Г.
8 Корсун Дар’я Ігорівна 7 комп'ютерна графіка ІІІ Іванова Д.В.
9 Корсун Дар’я Ігорівна   8 офісні технології ІІ Іванова Д.В.
10 Корсун Дар’я Ігорівна   7 математика ІІ Іванова Д.В.
11 Краснослободцева Анна Сергіївна 9 математика ІІ Іванова Д.В.
12 Максимова Аліса Олександрівна 8 трудове навчання  ІІ Михайлова О.О.
13 Мальчевський Данило Микитович 9 англійська мова ІІІ Малишева О.О.
14 Михайлик Ольга Сергіївнра 6 комп'ютерна графіка ІІ Іванова Д.В.
15 Недашківський Даніїл Володимирович 8 трудове навчання  ІІІ Усіченко В.Г.
16 Подважук Дарина Іванівна 8 географія І Давиденко Л.М.
17 Подважук Дарина Іванівна 8 трудове навчання  ІІ Михайлова О.О.
18 Рубан Денис Олександрович 11 географія ІІІ Давиденко Л.М.
19 Рубан Денис Олександрович 11 економіка ІІ Давиденко Л.М.
20 Рубан Денис Олександрович 11 історія ІІ Зубченко Т.М.
21 Рубан Денис Олександрович 11 математика ІІІ Іванова Д.В.
22 Рубан Денис Олександрович 11 фізика ІІ Іванченко Л.Ю.
23 Свістунов Андрій Олексійович 11 англійська мова ІІІ Кожевнікова Н.В.
24 Свістунов Андрій Олексійович 11 економіка ІІІ Давиденко Л.М.
25 Соколова Марія Юріївна 8 математика ІІІ Іванова Д.В.
26 Черезова Діана Ігорівна 7 комп'ютерна графіка ІІ Іванова Д.В.
27 Черезова Діана Ігорівна 7 образотворче мистецтво ІІ Михайлова О.О.
28 Яценко Аліса Олександрівна 8 офісні технології ІІІ Іванова Д.В.

 


11-13  грудня 2018 року Проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.