Національно-патріотичне виховання

19 листопада 2018 року  Лицарський турнір  серед учнів 5-7-х кл. (вч. Давиденко Л.М.)

З 06.11.2018  до 06.12.2018 місячник військово-патріотичної та оборонно-масової роботи

Мета: формування в учнів високої патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України

Гасло: «Ми- патріоти України»

22.11.18 Година спілкування у 4-А класі «До тебе Україна я серцем лину» ( кл. кер. Царюк К.П.)

16.11.18 Змагання з кульової стрільби учнів 7-А класу ( вч. Іванова Д.В. Усіченко В.Г.)

Вітаємо Дзюбу Олександра - чемпіона зі стрільби серед учнів 7-А класу!

14.11.18 Екскурсія учнів  11-А класу до  Національного Музею Історії України (вч. Зубченко Т.М.)

14.11.18 Година спілкування у 2-А класі  «Герої нашого часу» (кл.кер. Зязя Ж.М.)

9 листопада 2018 року  День української писемності та  мови

"Кожен із нас має гордитися своєю чудовою мовою,   адже вона того варта."      Олесь Гончар

09.11.2018 р. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності з учнями 9-А (вч. Гордієнко Г.Ю.)

09.11.2018 р. Вікторина з учнями  8-А класу «Для знавців української мови» (вч. Грушко С. П.)

08.11.2018р. Мовна гра з учнями 10-А класу з теми «Я досконало знаю українську мову» (вч.Науменко Ю.А.)

Напередодні святкування Дня Захисника України з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників відбулася  зустріч учнів 6-11 класів із воїнами, які брали участь у АТО «Величне ім’я –України захисника»

11.10.2018 Свято Покрови підготували учні 9-А класу (кл. кер. Гордієнко Г.Ю.)

10 жовтня 2018 року Змагання зі стрільби учнів 9-11-х кл.  «Снайпер столиці»

21.09.18 р. проведення заходів до Міжнародного дня миру

Мета: ознайомлення учнів з історією започаткування цього свята, виховання почуття патріотизму,національної гордості, любові до рідного краю, формування активної життєвої позиції, активної участі у житті суспільства

Гасло: «Хай буде мир віднині і довіку!»

Флешмоб «Голуб миру» (учні 5-7-х класів)

20 вересня 2018 року учасники Школи миру НВК «Оболонь» взяли участь у  V  Конгресі  Юних посланців миру «Усім світом – за мир!», який відбувся у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. У Конгресі взяли участь представники громадського руху «Діти – посли миру», Посли миру, представники міжнародних організацій, державних установ.

Конкурс малюнків на асфальті «Діти України за мир у світі» учнів 1-4-х класів

П’ятихвилинки «Міжнародний день миру»

20 вересня 2018 року  Участь команди учнів 8-9-х кл.у районному турзлеті Пуща-Водиця (вч. Козак З.В.)

Вітаємо!
Команду учнів НВК з ІІ місцем у районному етапові заходу «Патріотична вишкіл-гра «Козак-квест»

(Труханів острів) (вч. Гордіенко Г.Ю.)

У цей світлий день ми бажаємо всім  зберегти дитячу спрагу знань,юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань!

Зі святом 1 вересня!