Національно-патріотичне виховання

З 06.11.2017  до 06.12.2017  Місячник військово-патріотичної та оборонно-масової роботи

Мета: формування в учнів високої патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України

Гасло: «Ми- патріоти України»

16.11.17   Година спілкування у 1-А класі  «Герої нашої країни» (вч. Зязя Ж.М.)

14.11.17   Урок мужності на Майдані Незалежності учнів 10-А, 11-А класів (вч.Козак З.В., Усіченко В.Г., Линник О.Й.)

13.11.17    Екскурсія учнів 8-А , 8-Б класів до Музею гетьманства

09.11.2017  Зустріч із письменниками рідного краю до  Дня української писемності

08 листопада 2017 року    Проведення І етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка з учнями 5-11-х кл.

(вч . Науменко Ю.А.,Грушко С.П.)

27.10.2016 року учні 10-А класу  НВК «Оболонь»  спільно з вчителем історії та правознавства Петровою Т.М. з метою вивчення роботи законодавчої влади України, відвідали Верховну Раду України.

В ході екскурсії учні не лише ознайомилися з методами роботи органу законодавчої влади, а й мали змогу відвідати Залу засідань Верховної Ради України, побували у кулуарах, де народні депутати проводять важливі наради. Крім того, десятикласники відвідали виставку, яка розповідає про історію проголошення та відновлення незалежності України. На згадку про екскурсію учням подарували брошуру «Майбутнім депутатам України».

18 жовтня 2017 року  Участь команди учнів у районному етапові конкурсу «Києвознавець» (вч. Петрова Т.М.)

12.10.17  Години спілкування до Дня захисника УкраїниКозацькому роду нема переводу"  у 4-Б класі (кл.кер. Мельниченко Р.А.)

10.10.17  Родинне свято "Щаслива родина – міцна Україна" (підготували учні 4-Б класу, кл.кер. Мельниченко Р.А.)

Вітаємо!

Учнів 10-А класу з І-місцем в районному етапі військово-патріотичної гри «Козак-квест»

21 вересня 2017 року – Міжнародний день миру. Клуб «Миротворець» НВК «Оболонь» познайомив учнів 1-11-х класів з історією виникнення Міжнародного Дня миру  та діяльністю клубу «Миротворець». Члени клубу  організували виставку малюнків, присвячених Міжнародному  дню миру.

Учні НВК «Оболонь» - учасники «Школи миру» та представники учнівського парламенту «Лідер» взяли участь у IV Конгресі юних посланців миру «Разом за мир», який проходив у Національному  музеї історії України у Другій світовій війні. У конгресі взяли участь Посли миру, представники міжнародних організацій, державних установ,школярі та їх батьки.

Учні НВК «Оболонь» взяли участь у акції «Парасолька миру», яка була проведена під час Конгресу. «Школа миру» представила  звіт про роботу у 2016-2017 навчальному році. Протягом 2016-2017 навчального року учні НВК «Оболонь» - учасники «Школи миру» відвідували практичні тренінги і заняття, розробляли і втілювали власні та загальношкільні миротворні проекти. За результатами роботи учениця 9-А класу Куденчук Камелія отримала звання «Юний посол миру» та отримала сертифікат Федерації всесвітнього миру.

21.09 Презентація 7-А класу до Дня Миру для учнів 5-7-х кл. (кл. кер. Чубенко Т.П. )

Свято 1 вересня