Кафедра історико-філологічних дисциплін

З 12 по 26 листопада 2018 р. Декада предметів історико-філологічного циклу

Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи.                            Володимир Сосюра

Той, хто зневажливо ставиться до рідної мови,не може й сам викликати поваги до себе.            Олесь Гончар

20.11.2018 Відкритий урок української мови у 7-А класі з теми «Безособові дієслова» (вч.Гордієнко Г.Ю. )

19.11.2018 Відкритий урок української літератури у 11-А класі

з теми «Ідея нетлінної вартості національних основ буття, спадкоємності поколінь, духовної пам’яті в новелі Ю.Яновського «Дитинство»  (вч. Науменко Ю.А.)

16.11.2018  Брейн-ринг 3-А кл.  «English is fun»  (вч. Ярова Т.В.)

15.11.2018 Участь учнів  6-А, 7-А,8-А у відбірковому  етапові Першого чемпіонату м. Києва з англійської мови  (вч. Кожевнікова Н.В.)

14.11.2018 День українського костюма 1-11кл.

13.11.2018  Урок-вікторина «Казки» у 5 – Б кл. (вч. Линник О.Й.)

12.11.2018   Свято до Дня української писемності та мови (підготували учні  5-Акласу, кл.кер. Грушко С. П.)

З 24  по 28  вересня  2018року Тиждень  молодих та новоприбулих учителів

Мета:  ознайомлення з педагогічним  стилем роботи  молодих   та новоприбулих педагогів та надання  їм  при потребі методичної допомоги у організації та проведенні уроків.

Гасло: Учитель для школи — це те ж саме, що сонце для всесвіту.Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух...                             А. Дістєрвег

28.09.18 Урок  англійської  мови  у 9-А класі  Тема: «Моральні якості. Пряма мова» (вч. Алмазова І.В.)

26.09.18 Урок  англійської  мови  у 3-А класі  Тема: «Країни» (вч. Ярова Т.В)

26.09.18  Урок всесвітньої історії у 9-А класі Тема: «Завершення Великої французької революції кінця ХVІІІ століття» (вч. Акчуріна О.Ю.)

25.09.18 Урок  німецької мови  у 5-Б класі  Тема: «Скільки тобі років» (вч. Мазніченко В.В. )

25.09.18  Урок  англійської  мови  у 5-А класі Тема: «Моя сім’я і друзі» (вч. Малишева О.О. )

Завдання  кафедри  історико-філологічних дисциплін

ª виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів та української мови як державної;

ª забезпечення дотримання вимог Концепції нової української школи;

ª виховання патріота  України,  який  знає  її  історію;  є носієм української  культури, який  поважає  культуру  інших  народів, здатний  до  підприємливості  й  ініціативності,

ª підвищення ефективності уроку шляхом  диференціації та індивідуалізації навчання;

ª ознайомлення з інноваціями, новітніми педагогічними ідеями та технологіями творчих учителів нашої держави;

ª відпрацювання в школярів навичок виконання тестових завдань різної форми і різного ступеня складності в рамках підготовки до складання ДПА у формі ЗНО;

ª постійний  методичний супровід молодих та малодосвідчених учителів.