Кафедра історико-філологічних дисциплін

з 09 по 23 жовтня 2017 р. декада предметів історико-філологічних дисциплін

Слово – то мудрості  промінь , слово – то думка людська.                  Олена Пчілка

Хто не шанує минулого, той не знайде стежку в майбуття .   М. Федунець

30.10.2017   Психологічне заняття з елементами тренінгу з теми: «Самооцінка і впевненість у собі» ( Лук’янова М.А.)

23.10.2017 Відкритий  урок німецької мови у 5-А класі з теми:"Родина" (вч. Хоменко Ю.С.)

20.10.2017 Відкритий  урок правознавства  у 9- А класі з теми:

«Конституційні права і права і свободи людини і громадянина» (вч. Петрова Т.М.)

19.10.2017 Відкритий  урок історії  у 10 – А класі  з теми: «Україна в роки Першої світової війни» (вч. Зубченко Т.М.)

18.10.2017 Відкритий  бінарний  урок з фізики і української літератури учнів 8-Б класу з теми

«Л. Українка «Давня казка». Закони і мораль» (вч. Іванченко Л.Ю., Гордієнко Г.Ю.)

18.10.2017 Екскурсія до центру німецької культури «Відерштраль» та музею німців у Києві учнів 10 – А (вч. Лесик С.І.)

17.10.2017 Відкритий  урок англійської мови  у  3 – А класі з теми: «Як я знаю англійську» (брейн-ринг) (вч. Шалгороцька О.Ю.)

17.10.2017 Відкритий  урок англійської мови з теми «Інноваційні методи навчання» (вч. Кожевнікова Н.В.)

12.10.2017 Відкритий  урок української мови  у 5 – А класі

з теми «Узагальнення й систематизація вивченого з теми «Лексикологія» (вч. Грушко С.П.)

12.10.2017  Відкритий  урок української літератури  у 6-Акласі з теми

«Патріотичні почуття і толерантне ставлення до інших народів у поемі М. Вороного «Євшан-зілля» (вч. Гордієнко Г.Ю.)

12.10.2017 Відкритий  урок української мови  у 10-А класі з теми «Складні випадки правопису знака м’якшення» (вч. Науменко Ю.А. )

11.10.2017  День українського костюма 1-11-х класів

11.10.2017  Відкритий  урок німецької  мови   у 11 – А класі з теми:  «Чи знаєш ти Німеччину» (вч. Лесик С.І.)

09.10.2017  Відкритий урок із зарубіжної літератури  у 7 – А класі  з теми: «Билини і балади» (вікторина) (вч. Линник О.Й.)

09.10.2017  Відкритий  урок німецької  мови у  9 – А класі з теми:  «В гостях у граматики» (конкурс) (вч. Лесик С.І.)

Проблема кафедри  історико-філологічних дисциплін на 2017/2018 навчальний рік

«Розвиток інтелектуальних здібностей та обдарувань учнів, формування в них здорового способу життя,  підвищення  загальної  освіченості  молодого  громадянина  України шляхом упровадження вчителями кафедри історико-філологічних дисциплін передових освітніх  технологій  відповідно до Концепції Нової української школи»

Завдання  роботи  кафедри:

ª виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів та української мови як державної;

ª забезпечення дотримання вимог Концепції Нової української школи;

ª виховання патріота  України,  який  знає  її  історію;  є носієм української  культури, який  поважає  культуру  інших  народів, здатний  до  підприємливості  й  ініціативності;

ª підвищення ефективності уроку шляхом  диференціації та індивідуалізації навчання;

ª ознайомлення вчителів  з інноваціями, новітніми педагогічними ідеями та технологіями творчих учителів нашої держави;

ª відпрацювання в школярів навичок виконання тестових завдань різної форми і різного ступеня складності в рамках підготовки до складання ДПА у формі ЗНО;

ª постійний  методичний супровід молодих та малодосвідчених учителів.