Кафедра естетичних дисциплін

Проектні роботи  учениць 6-А класу  "Підставка під гаряче"

Проект учениць 5-А класу "Виготовлення рамки із природних матеріалів"

з 09.10.17 до 14.10.17  Тиждень «На варті миру і Вітчизни»

Мета: вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та з нагоди святкування Дня захисника України

13.10.17 Військово-спортивні змагання до Дня Захисника України (вч. Усіченко В.Г.)

12.10.17 Змагання зі стрільби  учнів 8-11-х класів з пневматичної гвинтівки (шкільний етап змагань «Снайпер столиці») (вч. Усіченко В.Г.)

З 25.09.17 р. до 20.10.17 місячник бібліотеки  «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

Мета: підвищення інтересу учнів до книги як джерела знань, виховання бережливого і відповідального ставлення до навчальних підручників, художньої, науково-популярної літератури, відповідальності за правильне та раціональне використання підручників,  поповнення фонду гімназійної бібліотеки

Гасло: Бібліотека – це скарбниця всіх багатств людського духу.       (Лейбніц Г.)

19.10.2017 Бібліотечний квест для учнів 6-7-х класів "Як знайти найбільший скарб бібліотеки?" (бібліотекар Черевко Л.П.)

23.10.2017  Конкурс юних книголюбів « Мій друг – Читанка.» у 4-Б класі (бібліотекар Черевко Л.П.)

20.10.2017  Конкурс юних книголюбів « Мій друг – Читанка.» у 4-А класі (бібліотекар Черевко Л.П.)

12.10.2017  Бібліотечний урок "Структура книги" у 3-А класі (бібліотекар Черевко Л.П.)

05.10.2017 Презентація дитячих книжок у 2-А класі "Автори та ілюстратори дитячих книжок. Правила спілкування з книгою"

(бібліотекар Черевко Л.П.)

05.10.2017 Бібліотечний урок у  6-А класі "Твої друзі словники"  (бібліотекар Черевко Л.П.)

15.09.2017 Бібліотечний урок у 1-А класі «Про книгу і бібліотеку. Правила користування бібліотекою» (Черевко Л.П., Зязя Ж.М. )

З 11.09.17 до 15.09.17 р. проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку

Мета: формування в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовки; гармонійний розвиток природних здібностей та психічних якостей; використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя.

Гасло: «Ми-майбутні олімпійці»

15.09.17 Олімпійський урок для учнів 5-А класу (вч.Козак З.В.)

15.09.17 Олімпійський урок для учнів 4-Б класу (вч.Козак З.В.)

15.09.17 Олімпійський квест для учнів 4-А класу (вч.Козак З.В.)

14.09.17 Участь у районному туристичному зльоті  Пуща – Водиця (учні 8-А, 8-Б, 9-А класів)

(вч. Козак З.В.,Туржанська Н.Г.,Гордієнко Г.Ю.,Хоменко Ю.С.)

13.09.17 Олімпійський квест для учнів 6-А, 7-А класів (вч.Козак З.В.)

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЄ КАФЕДРА

Розвиток інтелектуальних здібностей та обдарувань учнів, формування в них здорового способу життя шляхом залучення вчителів кафедри до науково-методичної та дослідницько-експериментальної роботи

Мета:

-

вивчення педагогічного досвіду колег з метою удосконалення методів   залучення  вчителів до науково-методичної та дослідницької діяльності

-         удосконалення  форм, прийомів, засобів викладання предметів із  застосуванням ІТ технології;

-         створення умов для розвитку творчих здібностей учнів,

-         формування навичок підходу до учнів згідно Концепції Нової школи

Основні завдання на 2017-2018 навчальний рік

1. Посилення індивідуальної методичної роботи  з вчителями  кафедри.

2. Вивчення та впровадження педагогічного досвіду колег.

3. Розробка нестандартних уроків, позакласних заходів та впровадження нових педагогічних технологій, методів та форм навчання.

4. Залучення інтелектуально обдарованих , творчих та  здібних учнів до участі  в олімпіадах  з базових дисциплін різних рівнів,  до конкурсу-захисту робіт в МАН, предметних конкурсів.