Кафедра естетичних дисциплін

З 12.11.2018 до 16.11.2018 р. Проведення першості НВК «Оболонь» з настільного тенісу

Мета: пропаганди здорового способу життя, залучення учнів до занять фізичною культурою і спортом та популяризації настільного тенісу.

Гасло: «О Спорт! Ти прогрес! Ти сприяєш вдосконаленню людини - найбільш прекрасного творіння природи» П’єр де Кубертен

16.11.18  Фінал з настільного тенісу (вч. Рябов Д.Д.)

15.11.18 Півфінал з настільного тенісу (вч. Рябов Д.Д.)

12.11.18 Чвертьфінал з настільного тенісу серед команд 6-А, 7-А класів (вч. Рябов Д.Д.)

12.11.18 Чвертьфінал з настільного тенісу серед команд 8-А, 9-А класів (вч. Рябов Д.Д.)

12.11.18 Чвертьфінал з настільного тенісу серед команд 10-А, 11 -А класів (вч. Рябов Д.Д.)

24 жовтня 2018 року  Проведення районного майстер-класу з теми:

«Проектування та виготовлення виробів, оздоблених об’ємною вишивкою» (вч. Михайлова О.О.)

З 01.10.18 р. до 31.10.18 місячник бібліотеки   присвячений 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського

Мета: підвищення інтересу учнів до книги як джерела знань, виховання бережливого і відповідального ставлення до навчальних підручників, художньої, науково-популярної літератури, відповідальності за правильне та раціональне використання підручників,  поповнення фонду бібліотеки НВК

Гасло: Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини.

25.10.18 Сухомлинський про виховання книгою учні 7-А класу (Черевко Л.П., Давиденко Л.М.)

23.10.2018 Диспут  з учнями 8-А, 9-А класів  «Школа, загублена у завтрашньому дні» (Черевко Л.П., Гордієнко Г.Ю., Чубенко Т.П.)

22.10.18 Бібліотечний урок у 7-А класі  «Творець власної духовної краси» (Черевко Л.П., Іванова Д.В.)

19.10.2018  Інтегрований урок у 5-А класі  «Казки Школи під Голубим Небом» (Черевко Л.П., Михайлова О.О.)

12.10.2018 Вікторина з учнями  3-А класу за творами В.О. Сухомлинського (Черевко Л.П., Бачинська І.М.)

10.10.2018 Бібліотечний урок  у 4-А класі  «Учитель добра і краси» (Черевко Л.П., Царюк К.П.)

09 жовтня 2018 року Година спілкування з учнями 5-Б класу «Криниця людської мудрості В. О. Сухомлинського» (кл. кер Лук'янова М.А.)

09.10.2018  Бібліотечний урок  у 2-А класі  «В.О. Сухомлинський  - всі добрі люди – одна сім’я» (Черевко Л.П.,Зязя Ж.М.)

03.10.2018 Свято книги «Храм мудрості й добра – шкільна бібліотека"

З 06.09.18 до 12.09.18 р. проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку

Мета: формування в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовки; гармонійний розвиток природних здібностей та психічних якостей; використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя.

Гасло: «Ми-майбутні олімпійці»

11.09.18 Олімпійський урок у 5-А, 5-Б кл  (вч. Козак З.В.)

08.09.18 День фізкультури і спорту Учні 9-А класу НСК «Олімпійський»

01.09.18 Участь у Олімпійському уроці учнів 7-А на Оболонській набережній

Проектна діяльність учениць 6-А класу

«Виготовлення підставки під гаряче"

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЄ КАФЕДРА

Впровадження інноваційної діяльності на уроках та у позаурочній діяльності предметів естетичного циклу з метою розвитку навчально-пізнавальної компетенції

Мета:

-         застосування ключових компетентностей в практичній діяльності   вчителів кафедри;

-         створення умов для розвитку творчих здібностей учнів,

-         формування навичок підходу до учнів згідно Концепції Нової школи

Основні завдання на 2018-2019 навчальний рік

1. Впровадження ключових компетентностей  на уроках предметів естетичного циклу

2. Вивчення та застосування в практичній діяльності комунікативних форм

3. Вивчення та впровадження педагогічного досвіду колег.

4. Розробка нестандартних уроків, позакласних заходів та впровадження нових педагогічних технологій, методів та форм навчання.

5. Залучення інтелектуально обдарованих , творчих та  здібних учнів до участі  в олімпіадах  з базових дисциплін різних рівнів,  до конкурсу-захисту робіт в МАН, предметних конкурсів.