Кафедра класних керівників

05.02.2018 - 16.02.2018

Декада кафедри класних керівників 1-11-х класів  : «Творчості, як і будь-якої діяльності, можна навчитися»

Мета: виховання активної громадянської позиції, національної самосвідомості, формування духовних якостей учнів шляхом поєднання традиційних та сучасних виховних технологій та поглиблення співпраці в системі «вчитель-учень-батьки»

Гасло: «Життя та діяльність колективу задовольняє підлітка лише за тієї умови, коли він знаходить у колективі втілення своїх різноманітних інтересів»

(В.О.Сухомлинський)

23.02.18 Година спілкування  у 3-А класі «Зима з весною зустрічаються» (вч. Царюк К.П.)

22.02.18  Година спілкування у 2-А класі «Ярмарка  народних звичаїв» (вч. Бачинська І.М.)

22.02.18  Година спілкування  у 11-А класі «Пісня-душа народу» (вч. Линник О.Й.)

21.02.18  Година спілкування з елементами гри  у 4А класі «Ми за здоровий спосіб життя» (вч.Якименко А.Р.)

20.02.18 Інтелектуальна гра з учнями 8-А класу  «Ігри патріотів» (вч. Туржанська Н.Г)

12.02.18  Інтелектуальна гра з учнями 5-А класу  «Щасливий випадок» (вч. Давиденко Л.М.)

09.02.18 Година спілкування у 8-Б класі «Ми за здоровий спосіб життя» (вч. Гордієнко Г.Ю.)

09 лютого 2018 року  Бесіда з Корчак О.І., лікарем-дерматологом «Клініки дружньої до молоді» із формування навичок здорового способу життя для дівчат 10-11-х класів : «Інфекції, що передаються статевим шляхом»

08.02.18  Бесіда із профорієнтації з учнями 10-А класу  «Введення у мікроелектроніку» (вч. Усіченко В.Г.)

08.02.18 Година спілкування у 1-А класі «Що таке доброта і як бути добрим» (вч.Зязя Ж.М.)

08 лютого 2018 року в НВК «Оболонь» були проведені дебати на тему «Інструменти ефективної взаємодії класного керівника і батьків» за участю батьків, класних керівників, адміністрації. Мета заходу: обмін досвідом роботи класних керівників та класних батьківських комітетів 1-11-х класів щодо виховання свідомого ставлення до навчання, розвитку пізнавальної активності та творчих здібностей учнів, формування навичок здорового способу життя, поглиблення співпраці у системі «учень-вчитель-батьки» . Батьки обмінялися думками щодо формування позитивної мотивації учнів до навчання, формуванню навичок здорового способу життя, поділилися досвідом роботи в системі «учень-вчитель-батьки». Батьки висловили свої пропозиції щодо поглиблення співпраці між батьками, класними керівниками, вчителями-предметниками.

07.02.18  Година спілкування у 4-Б класі «Дружня справа нелегка, але дружити  ( вч. Мельніченко Р.А.)

07.02.18 Майстер – клас «Сервіси Web 2.0» Класні керівники 5-10-х класів( вч. Іванова Д.В.)

Проблема, над якою працює кафедра класних керівників у 2017-2018 н.р.

v Виховання активної громадянської позиції, національної самосвідомості, формування духовних якостей, навичок здорового способу життя та розвиток творчого потенціалу учнів шляхом поєднання традиційних та сучасних виховних технологій, залучення батьківської громадськості