Кафедра початкових класів

З 06 листопада по 17 листопада 2017 року Декада початкової школи «Справжній педагог повинен працювати на майбутнє»

Роль педагога полягає в тому, щоб відкривати двері, а не в тому, щоб проштовхувати в них учня.           Артур Шнабель

Великий той учитель, який проймається справою, якої навчає.                                                                     Катон Старший

16.11.2017 Відкритий урок з математики в 2-А класі. Тема: «Додавання та віднімання натуральних чисел». (вч. Бачинська І. М.)

15.11.2017 Відкритий урок з літературного читання  у 4-А класі. Тема: ««Леся Українка. Вже сонечко в море сіда» (вч. Якименко А.Р.)

14.11.2017 Відкритий урок з української мови в 4-Б класі.  Тема: «Іменники-синоніми. Іменники-антоніми». (вч. Мельніченко Р.А.)

13.11.2017 Відкритий урок з української мови в 1-А класі.  Тема:«Звуки «К», «К'». Позначення їх» (вч. Зязя Ж.М.)

09.11.2017  Зустріч із письменниками рідного краю  (1-4  класи)

09.11.2017 Класна година у 3-А класі на тему: «Всі професії важливі». (вч. Царюк К.П.)

07.11.2017 Весела перерва «Рухайся так, як ми –рухайся краще нас!». Конкурс фізкультхвилинок (1-4  класи)

З 25 до 29 вересня 2017 року Тиждень молодих вчителів

Гасло: Учитель для школи –  це те ж саме, що сонце для всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє

у мертвому заціпенінні,якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух...                                              А. Дістєрвег

28.09.2017   Відкритий урок інформатики у 4-Б класі: «Копіювання файлів і папок»(вч. Мазніченко В.В.)

26.09.2017  Урок навчання грамоти у 1-А класі: «Значення слова. Слова-назви об’єктів. Пестливо-зменшувальні слова» (вч. Зязя Ж.М.)

Проблема кафедри  початкових класів на 2017/2018 навчальний рік

«Формування ключових життєвих компетентностей учнів початкових класів шляхом використання інноваційних технологій.»

Завдання  роботи  кафедри початкових класів на 2017/2018 навчальний рік:

-виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів та української мови як державної;

-забезпечення дотримання вимог Концепції Нової української школи;

-створення умов для розкриття здібностей та    обдарувань кожного учня;

-підвищення ефективності уроку шляхом  диференціації та індивідуалізації навчання;

-ознайомлення   з інноваціями, новітніми педагогічними ідеями та технологіями творчих учителів нашої держави;

-відпрацювання в школярів навичок виконання тестових завдань різної форми і різного ступеня складності в рамках підготовки до складання ДПА;

-постійний  методичний супровід молодих та малодосвідчених учителів;