Кафедра початкових класів

21/11/2018   Відкритий урок у 1-А класі з теми : «Сонце-джерело тепла» з предмету «Я досліджую світ» (вч. Якименко А.Р.)

З 08 по 19 жовтня 2018 року декада початкової школи «Учитель і учень ростуть разом»

Велике слово – ШКОЛА! Це скарб найкращий кожного народу, це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту. У вселюдському житті тільки той народ і бере перемогу, який має найкращу школу Софія Русова

17.10.2018 Відкритий урок із  математики у 1-А класі

Тема: «Число і цифра 6. Поняття 6. Сусіди числа. Склад числа. Написання цифри 6» (вч. Якименко А.Р.)

17.10.2018 Відкритий урок з  української мови у 4-А класі

Тема: «Іменник як частина мови. Повторення вивченого. Лексичне значення (абстрактне і загальне)» (вч. Царюк К.П.)

12.10.2018 Інтегрований урок з української мови та образотворчого мистецтва у 3-А класі

Тема: «У.р.м. «Руденька пустушка» (вч. Бачинська І.М.)

11.10.2018 Відкрита година спілкування у 1-А класі Тема: «Ростемо здоровими і красивими» (вч. Якименко А.Р.)

11.10.2018 Відкритий урок із  математики у 1-Б класі
Тема: «Розрізнення геометричних фігур. Зображення кривої. Побудова прямої, променя, відрізка» (вч. Мельніченко Р.А.)

09.10.2018 Відкритий урок із літературного читання у 4-А класі. Тема: «Микола Вороний. «Краса! На світі цім Краса» (вч. Царюк К.П.)

08.10.2018 Відкритий урок з  української мови у 2-А класі Тема: «Текст. Типи текстів» (вч. Зязя Ж.М.)

В НВК «Оболонь» розпочато роботу над  експериментом  Всеукраїнського рівня

20 вересня 2018 року в НВК «Оболонь» відбулася зустріч адміністрації, вчителів початкової школи з Митником Олександром Яковичем, доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри практичної психології факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова в рамках роботи над  експериментом  Всеукраїнського рівня «Психолого-педагогічний супровід формування соціально успішної особистості учня початкової школи ”.

Присутні були ознайомлені з метою та основними завданнями та провідними ідеями дослідження.  Розпочато роботу над першим етапом експерименту  Всеукраїнського рівня «Психолого-педагогічний супровід формування соціально успішної особистості учня початкової школи”

20 вересня 2018 року      Бесіди з ПДР з офіцером поліції

Основні завдання роботи кафедри початкової  школи:

Шляхом опрацювання нормативних документів підвищувати науково- педагогічний та загальнокультурний рівень вчителів, їх психолого- педагогічну майстерність;

Ознайомлення вчителів із перспективним педагогічним досвідом, найперспективнішими освітніми технологіями;

Вивчення та аналіз якості знань, умінь та навичок з предметів за результатами діагностичних контрольних робіт, закінчення семестрів, року;

Методичний супровід молодих вчителів щодо організації навчально виховного процесу;

Організація роботу зі здібними та обдарованими учнями шляхом залучення їх до участі в олімпіадах та конкурсах різних рівнів;

Залучення вчителів до дослідно-експериментальної роботи.