Виховна діяльність

16/01/2018  Волонтери громадської організації "Студентське братство" провели лекції для учнів 8-11-х класів

на теми: "Громадянська освіта", "Медіаграмотність"

21 грудня 2017 року   Новорічне свято «В гостях у казки»

20 грудня 2017 року   Свято «Щедрий вечір, добрий вечір»

19 грудня 2017 року  Свято до дня Святого  Миколая

18 грудня 2017 року  Фестиваль ялинок «Замість ялинки - новорічні дива»

30.11.2017  Презентація гуртків

З 27 листопада до 01 грудня 2017 року
       Тиждень гутркової роботи

З 27 листопада до 08 грудня 2017 року декада педагогічної майстерності вчителів з теми «Інноваційна діяльність – це гарно організована, раціональна і систематична робота»

Гасло : У чому різниця між хорошим і великим учителем? Хороший учитель розвиває здатності учня до межі,

великий учитель відразу бачить цю межу.

Марія Каллас (1923—1977, грецька співачка

14.12.2017р. Відкритий інтегрований урок з англійської мови, біології, фізики у 10-А класі

Тема: «Фізика в кінематографі» (вч. Хоменко Ю.С., Рязанцева О.Ф., Іванченко Л.Ю.)

08.12.2017р. Відкритий урок  із природознавства у 4-Б класі . Тема: «Африка – найспекотніший материк» (вч. Мельніченко Р.А.)

07.12.2017р. Відкритий урок  з української мови у 7-А класі. Тема: «Дієприкметник як особлива форма дієслова» (вч. Грушко С.П.)

07.12.2017р. Відкритий урок зі всесвітньої історії у 6-А класі. Тема: «Ізраїльсько-іудейське царство» (вч. Петрова Т.М.)

06.12.2017р. Інтегрований урок-проект математики та інформатики у 8-Б класі Тема: «Вписані та описані чотирикутники. Опрацювання об’єктів мультимедіа» (вч. Іванова Д.В., Чубенко Т.П.)

06.12.2017р. Відкритий урок  з німецької мови у 10-А класі. Тема: «Я – німецький поет» (вч. Лесик С.І. )

05.12.2017р. Тренінг у 8-А класі «Формування характеру» (вч. Лук’янова М.А.)

04.12.2017р Відкритий урок із української літератури у 10-А класі. Тема: «Філософська лірика збірки «Мій ізмарагд» Івана Франка. Драматизм  людських стосунків, роздуми про безсмертя людини в «Легенді про вічне життя». Взаємне кохання як критерій щастя» (вч. Науменко Ю.А.)

04.12.2017 р. Відкритий урок із хімії у 7-А класі. Тема: «Закон  збереження маси  під час хімічних реакцій» (вч. Іванова Л.Л.)

30.11.2017 р. Відкритий урок  із трудового навчання у 5-А класі.Тема: «Виготовлення декоративного рушника» (вч. Михайлова О.О.)

30.11.2017 р. Відкритий позакласний захід у 2-А класі. Тема: «Ми – козацького роду діти» (вч. Бачинська І.М.)

30.11.2017 р. Відкритий урок  з економіки у 10-А класі. Тема: «Раціональний споживчий бюджет сім’ї»  (вч. Давиденко Л.М.)

29.11.2017 р. Відкритий урок  англійської мови   10-А класі.  Тема: «Організація місця для проживання» (вч. Кожевнікова Н.В.)

28.11.2017 р. Відкритий урок  зі зарубіжної  літератури  у 6-А класі.

Тема: «Подорож Скруджа в часі і просторі за повістю Ч. Діккенса «Різдвяна пісня в прозі» (вч. Линник О.Й.)

15 листопада 2017 року  Участь учнів у зустрічі «Школи миру» у Національному музеї історії України   (вч. Михайлова О.О.)

23.10.17 р.- 27.10.17 тиждень «Я – учень школи»

Мета: познайомити учнів Статутом НВК, Золотими правилами учнів НВК, активізувати роботу учнівського самоврядування, виховувати почуття відповідальності, взаєморозуміння, повагу, толерантне  ставлення до інших учнів

Гасло: «Той, хто не любить свою країну, нічого любити не може»                             Джордж Гордон Байрон

27.10.17 Інтерактивна гра «Умій дружити» учні 4-А класу ( психолог Лук’янова М.А.)

27.10.17 Інтерактивна гра «Умій дружити» учні 4-Б класу ( психолог Лук’янова М.А.)

26.10.17 Інтерактивна гра «Умій дружити» учні 2-А класу ( психолог Лук’янова М.А.)

26.10.17 Інтерактивна гра «Умій дружити» учні 3-А класу ( психолог Лук’янова М.А.)

19 жовтня 2017 року  День відкритих дверей для вихованців ДНЗ Оболонського району м. Києва

18.10.2017 Бесіди з учнями 8-11-х класів
в рамках проекту  «Шкільний офіцер поліції»

з теми: «Відповідальність підлітків за порушення закону. Протидія боулінгу у дитячому середовищі».

(бесіди проводить Берсименко Ю.В.)

06.10.2017 року педколектив НВК «Оболонь» провів виїздне засідання у м. Кам’янець-Подільський на тему: «Історичні пам’ятки України» .  Мета заходу: познайомити педколектив з історичними пам’ятками міста Кам'янець-Подільський,Кришталевою  печерою,Хотинською фортецею, поглибити знання з історії України, використовувати отриману інформацію під час навчально-виховного процесу.  Вчителі познайомилися з фортецею у місті Кам'янець-Подільський,Кришталевою  печерою,  при південно-західній околиці села Кривче Борщівського району Тернопільської області,Хотинською фортецею — фортеця XIIIXVIII століть у місті Хотині на Дністрі, що у Чернівецькій області. Під час екскурсії вчителі відвідали фестиваль повітряних куль.

29.09.2017   Концерт до дня працівника освіти

29.09.2017
 Виставка композицій із квітів та природних матеріалів на тему «З пошаною Вам, Учителі!»

28.09.2017   Свято книги «У царстві мудрості, історії і тиші»

В рамках проекту "Шкільний офіцер поліції" 07.09.17  проведені бесіди з учнями 1—5-х класів  на теми: «Правила дорожнього руху» ,«Поведінка в ситуаціях, коли ти загубився"»,  «Безпечна поведінка в автомобілі. 10 головних правил безпеки для дітей».

Проблема, над якою працює кафедра класних керівників у 2016-2017 навчальному році

v Виховання активної громадянської позиції, національної самосвідомості, формування духовних якостей та розвиток творчого потенціалу учнів шляхом поєднання традиційних

та сучасних виховних технологій та поглиблення співпраці в систем і«вчитель-учень-батьки»

Основні напрями виховної роботи у 2016-2017 н. р.

• Національно-патріотичне  виховання
  • Превентивне виховання
  • Фізичне виховання
  • Художньо-естетичне виховання