Виховна діяльність

15 листопада 2017 року  Участь учнів у зустрічі «Школи миру» у Національному музеї історії України   (вч. Михайлова О.О.)

23.10.17 р.- 27.10.17 тиждень «Я – учень школи»

Мета: познайомити учнів Статутом НВК, Золотими правилами учнів НВК, активізувати роботу учнівського самоврядування, виховувати почуття відповідальності, взаєморозуміння, повагу, толерантне  ставлення до інших учнів

Гасло: «Той, хто не любить свою країну, нічого любити не може»                             Джордж Гордон Байрон

27.10.17 Інтерактивна гра «Умій дружити» учні 4-А класу ( психолог Лук’янова М.А.)

27.10.17 Інтерактивна гра «Умій дружити» учні 4-Б класу ( психолог Лук’янова М.А.)

26.10.17 Інтерактивна гра «Умій дружити» учні 2-А класу ( психолог Лук’янова М.А.)

26.10.17 Інтерактивна гра «Умій дружити» учні 3-А класу ( психолог Лук’янова М.А.)

19 жовтня 2017 року  День відкритих дверей для вихованців ДНЗ Оболонського району м. Києва

18.10.2017 Бесіди з учнями 8-11-х класів
в рамках проекту  «Шкільний офіцер поліції»

з теми: «Відповідальність підлітків за порушення закону. Протидія боулінгу у дитячому середовищі».

(бесіди проводить Берсименко Ю.В.)

06.10.2017 року педколектив НВК «Оболонь» провів виїздне засідання у м. Кам’янець-Подільський на тему: «Історичні пам’ятки України» .  Мета заходу: познайомити педколектив з історичними пам’ятками міста Кам'янець-Подільський,Кришталевою  печерою,Хотинською фортецею, поглибити знання з історії України, використовувати отриману інформацію під час навчально-виховного процесу.  Вчителі познайомилися з фортецею у місті Кам'янець-Подільський,Кришталевою  печерою,  при південно-західній околиці села Кривче Борщівського району Тернопільської області,Хотинською фортецею — фортеця XIIIXVIII століть у місті Хотині на Дністрі, що у Чернівецькій області. Під час екскурсії вчителі відвідали фестиваль повітряних куль.

29.09.2017   Концерт до дня працівника освіти

29.09.2017
 Виставка композицій із квітів та природних матеріалів на тему «З пошаною Вам, Учителі!»

28.09.2017   Свято книги «У царстві мудрості, історії і тиші»

В рамках проекту "Шкільний офіцер поліції" 07.09.17  проведені бесіди з учнями 1—5-х класів  на теми: «Правила дорожнього руху» ,«Поведінка в ситуаціях, коли ти загубився"»,  «Безпечна поведінка в автомобілі. 10 головних правил безпеки для дітей».

Проблема, над якою працює кафедра класних керівників у 2016-2017 навчальному році

v Виховання активної громадянської позиції, національної самосвідомості, формування духовних якостей та розвиток творчого потенціалу учнів шляхом поєднання традиційних

та сучасних виховних технологій та поглиблення співпраці в систем і«вчитель-учень-батьки»

Основні напрями виховної роботи у 2016-2017 н. р.

• Національно-патріотичне  виховання
  • Превентивне виховання
  • Фізичне виховання
  • Художньо-естетичне виховання