Історія закладу

Символіка

Герб НВК «Оболонь» - геральдичний щит.

На гербі зображено надпис нашого закладу освіти.
У нижній частині три схематичні фігури, які символізують учнів початкової, середньої та старшої школи. Справа в руці учень тримає паросток, що є символом розкриття обдарувань кожного учасника навчально-виховного процесу. У нашому закладі освіти створені  всі  умови для розвитку та самореалізації кожної особистості.

Зліва учень у руках тримає книгу, яка є символом навчання та пізнання навколишнього світу, потреби у постійній роботі над собою, самовдосконаленні через самонавчання протягом усього життя.

В центрі учень, який тримає земну кулю, символізує модель випускника НВК «Оболонь» - освічену людину, здатну ставити і досягати певні цілі, творчо самоутверджуватися і бути конкурентоспроможною у світі.

Кольори, зображені на гербі, символізують:

білий колір - потенціал, зелений колір - наполегливість, синій колір - високий ступінь розвитку.

Прапор  НВК «Оболонь» прийняте блакитне полотнище,
в якому жовтий трикутник, як символ триєдиного одвічного нерозривного зв’язку батьків, учнів, вчителів, а жовтий колір, як символ родючого поля та сонячного світла знань, обрамляють трикутники блакитного кольору, як символ глибини знань, безкінечного пізнання світу.

На жовтому полотнищі в лівій частині зображений герб (емблема).

Гімн НВК «Оболонь»

Слова Л.Мусієць та В.Марченка
            музика В.Марченка

І. Мудрість Бог благословив