Учнівське самоврядування


 

05 травня 2017 року Вибори голови учнівського парламенту «Лідер»

                

                


04 травня 2017 року  Звітно-виборчі збори учнівського парламенту «Лідер»

          


          

          

 


"Скатертина миру"  створена учнями 1-11-х класів до дня миру


30.09.16 р.«Бути вчителем»

Виконання функціональних обов’язків адміністрації та вчителів учнями НВК. 

Проведення уроків учнями (в рамках Дня самоврядування) учні 5- 11-х класів


     

             

             

            

        



21 вересня 2016 року учні   взяли участь у ІІІ Конгресі юних посланців миру «Усім світом – за мир!»,
який був присвячений  Міжнародному дню миру.
 Конгрес юних посланців миру пройшов під гаслом «Цілі сталого розвитку: структурні елементи побудови миру». На Конгресі були представлені звіти учасників руху про діяльність та проекти, які вони впроваджували у своїх школах протягом року, а також було проведено міжнародну миротворчу акцію «Парасольки миру».
 Навчально-виховний комплекс «Оболонь» було відзначено сертифікатами за активну участь у «Школі миру» та  волонтерських проектах «Служіння заради миру».
Учень 9-А класу  НВК «Оболонь» Наливайко Олександр був відзначений почесним званням «Юний Посол Миру». 
         

 

Склад учнівського парламенту «Лідер» на 2016 – 2017 н.р.

 

10-А – Коровін Даніілголова учнівського парламенту «Лідер», комітет  навчання І дисципліни 

 

10-А – Пушок Юліязаступник голови учнівського парламенту «Лідер», комітет навчання і дисципліни 

 

10-А – Єщенко Діана - секретар

 

 

 

9-А – Свістунов Андрійголова комітету навчання і дисципліни

 

10-А – Коровін Данііл - комітет навчання і дисципліни

 

10-А – Пушок Юлія - комітет навчання і дисципліни

 

11-А – Русакова Лариса  - комітет навчання і дисципліни

 

 

 

9-А – Маленко Янаголова інформаційного комітету

 

6-А -  Соколова Мрія – інформаційний комітет

 

7-А – Корінна Діана – інформаційний комітет

 

8-А – Паламарчук Олександра – інформаційний комітет

 

 

 

10-А – Єщенко Діана голова організаційного комітету

 

5-А – Черезова Діана - організаційний комітет

 

6-А – Подважук Дар'я  - організаційний комітет

 

7-А – Ткаченко Анастасія – організаційний комітет

 

7-Б – Панченко Дар'я – організаційний комітет

 

 

 

9-А – Наливайко Олександрголова комітету зовнішніх зв’язків

 

7-А – Якименко Юліана – комітет зовнішніх зв’язків

 

7-Б – Галаган Марія – комітет зовнішніх зв’язків

 

10-А – Пеньковий Тимофій – комітет зовнішніх справ

 

 

 

9-А – Улибін Ярославголова спортивного комітету

 

5-А – Халупко Андрій - спортивний комітет

 

8-А – Оліфіренко Кирил – спортивний комітет

 

11-А – Прінько Іван – спортивний комітет

 


 Структура учнівського самоврядування